Image Alt

SSI Hakkında

ssi

SSI

50 yılı aşkın bir süredir SSI, dünyanın dört bir yanındaki dalgıçlar, dalış eğitmenleri, dalış merkezleri ve tatil köyleri için eğitim, tüplü ve serbest dalış sertifikası ve eğitim kaynakları sağlamıştır. 1970 yılında başlayan SSI, 30’dan fazla Hizmet Merkezini kapsayacak şekilde genişlemiştir, 2.500’den fazla Uluslararası lokasyona sahip 110’dan fazla ülkede temsil edilmektedir ve 30’dan fazla dilde basılmış materyallere sahiptir.

SSI açıkça dalış dünyasında güvenilecek bir isimdir ve bu başarıyı tavizsiz standartlarımıza ve odaklanmış metodolojimize bağlıyoruz.

SSI Freediving, SSI tarafından serbest dalış öğrenmek ve uygulamak isteyen bireyler için sunulan bir program olan Scuba Schools International Freediving ‘in kısaltmasıdır. Serbest dalış, nefes almak için tüplü ekipman kullanmak yerine nefesini tutmayı içeren bir su altı dalışı şeklidir.

SSI Serbest Dalış programı, yeni başlayanlar ve ileri düzey serbest dalgıçlar için bir dizi kurs sunmaktadır. Program fizyoloji, güvenlik, ekipman, teknikler ve çevre bilinci gibi konuları kapsamaktadır. Eğitim, katılımcıların uygun nefes alma teknikleri, gevşeme yöntemleri ve etkili vücut hareketleri de dahil olmak üzere sporun tadını güvenli bir şekilde çıkarmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

SSI Serbest Dalış programı, Basic Freediver , Pool Freediver, Freediver, Advanced Freediver, Performance Freediver ve Eğitmen Eğitim Kursları dahil olmak üzere çeşitli sertifika seviyeleri sunmaktadır. SSI Serbest Dalış sertifikası dünya çapında tanınmaktadır ve bireylere okyanusun güzelliğini ve derinliklerini güvenli bir şekilde keşfetmek için bilgi ve beceri kazandırmaktadır.

Serbest dalış, odaklanma, disiplin ve eğitim gerektiren heyecan verici ve zorlu bir spordur. Bir SSI Serbest Dalış eğitmeninin doğru talimatı ve rehberliğiyle, herkes serbest dalışın güzelliğinin ve heyecanının tadını çıkarmayı öğrenebilir.

SSI HAKKINDA
Logo last web e1684179026904
Bilgi

Bilgi, korku ve endişeleri 'kendine güven' ile değistirir. SSI Evde Çalışma Toplam Eğitim Sistemi(Tamamen Renkli Öğrenci Kitabı, DVD ve Çalışma Kılavuzu) size güvenlik kurallarını öğretecek ve eğitmeniniz bu bilgileri ``karasal değerler`` den ``su değerleri`` formatına interaktif sınıf sunumu ile ilişkilendirecektir.

Logo last web e1684179026904
Ekipman

Birinin dalıcı olabilmesi için en güvenli yollardan birisi yüksek kalitede kendisine uygun 'Toplam Dalış Sistemi’ne sahip olmasıdır. Alışkın olduğunuz ekipman sizin yetenek ve konforunuzun artmasını sağlayacaktır. Eğitimler sırasında değişik birkaç ekipman donanımı öğreneceksiniz. Bu size kendi 'Toplam Dalış Sistemi' nizin seçiminde mümkün olanın en iyisini anlama olanağı sağlayacaktır.

Logo last web e1684179026904
Beceri

İnsanların öğrenebilmesi için iki yöntem mevcuttur: Bunlardan birisi şoklama, diğeri tekrar yöntemidir. Şok bir şeyi öğrenmek için iyi bir yöntem değildir. Özellikle söz konusu dalış ise bu kabul edilemez. SSI’ın suda öğretimdeki imzası “Tekrar ile Gelen Konfor” dur. Sizi güvenli ve konforlu bir dalıcı yapmak için gerekli becerilerin öğretilmesine zaman ayırmak son derece önemlidir.

Logo last web e1684179026904
Tecrübe

Eğitimlerde bilgi ve beceriyi geliştirirken deneyim kazanmanın tek yolu dalış yapmaktır. Bu nedenle SSI daha eğitimler sırasında daha fazla açık deniz dalışı yapılmasını teşvik eder. SSI endüstrinin öngördüğü asgari dalış sayısı ile yetinmez.<br /> Ne kadar çok dalarsanız bu spordan o kadar çok hoşlanacaksınız. O zaman dışarı çıkın yeni dünyaları keşfedin, yeni arkadaşlar edinin ve SSI ile dalmanın neden ``Dalış Deneyiminde Son Nokta`` olduğunu anlayın!

SOD
SSI Diver Diamond

Eğitim Yöntemimiz

Öğrendikleriniz, becerilerinizi kullanmanızı sağlayan gerçeğe dayalı eğitim senaryolarıyla hayata geçecek! Bizim dalış eğitimi konusundaki benzersiz yaklaşımımız: Tekrarla gelen Konfor eğitiminiz boyunca farklı düzeylerde kazandığınız her beceriyi tekrar tekrar kullandığınız için hareketleriniz şartlı tepkiye dönüşecek, alışkanlığınız haline gelecek! SSI eğitimi, öğrenmeye devam ederken bildiklerinizi unutmamanızı sağlayacak. Sonuç olarak, dalış hafıza ya da beyin jimnastiği haline gelmeyecek, size her zaman zevk verecek.
Dalışı öğrenmek bir eğlence ve sonunda hak ettiğinizi alacaksınız...

Toplam Eğitim Sistemi

SSI Eğitim Sistemi eğitim almak istediğinizde tüm bilgileri kendi öğrenme hızınıza ve takviminize uygun olarak öğrenmenize imkan verir. Sınıf ve havuz çalışmaları öğrendiğiniz her şeyi pekiştirmeye yöneliktir.
Size uyan bir zamanda ve evinizin rahatlığında 'Dijital Eğitim Programı' mıza katılabilir ya da interaktif DVD destekli, baştan sona renkli el kitabınızı okuyabilirsiniz. SSI Toplam Eğitim Sisteminin tüm parçaları, büyük - küçük tüm öğrencilerin keyifli ve çok amaçlı bilgi edinmelerini sağlar. En konforlu eğitim yöntemini kendiniz seçebilirsiniz. Sınıfta, online olarak ya da kendi evinizin konforunda - bu size kalmış.

Equipmet
x

tell me more

Enter your details below and learn about all the perks you get by using Xtrail Explorer.    Or call us for more info:

    y